Рекомендую магазин. Швидко відповідають. По усім моїм питанням намагалися дати відповідь, тому замовив саме у них. Годинник дійсно виглядає гарно, не як дешевий Китай. Ще б хотілося порекомендувати вам все-таки переходити на українську мову в спілкуванні з клієнтами (так руською я також все життя балакав, але якось зараз вже від неї підташнює)
Рекомендую магазин. Швидко відповідають. По усім моїм питанням намагалися дати відповідь, тому замовив саме у них. Годинник дійсно виглядає гарно, не як дешевий Китай.
Ще б хотілося порекомендувати вам все-таки переходити на українську мову в спілкуванні з клієнтами (так руською я також все життя балакав, але якось зараз вже від неї підташнює)
Сильний запах чобіткового крему!!!